Atšaukimas ir garantijos:

Atšaukimas:
Užsakymo atšaukimo atveju abi sutarties šalys privalo grąžinti gautas prekes ar paslaugas ir iš to gautą naudą (pvz., palūkanas). Jei gautų prekių ar paslaugų neįmanoma pilnai arba dalinai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, Jūs privalote mums atlyginti vertės skirtumą. Tai negalioja, jei prekė apgadinama jau vien tik ją apžiūrint ir tikrinant, kaip tai daroma ir įprastoje parduotuvėje. Kitais atvejais Jūs galite išvengti žalos atlyginimo, jei nesinaudosite ta preke kaip savo nuosavybe ir neatliksite jokių veiksmų, kurie galėtų sumenkinti prekės vertę.  Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo išsiuntimo dienos.

Jūs privalote apmokėti grąžinimo išlaidas, jei patiekta prekė atitinka užsakyme nurodytą (t.y. jei gavote tokią prekę, kurią ir užsisakinėjote) ir jei grąžinamo daikto kaina neviršija 1500 eurų sumos arba tuo atveju, kai nors prekės kaina didesnė, tačiau užsakymo atšaukimo metu pagal sutartį Jūs dar nesate įmokėję sutartos dalinės įmokos.

Atšaukimo teisė negalioja

 • prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba vienareikšmiškai buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas,
 • prekės kurios užsakinėjamos pagal kliento užsakymą
 • prekėms, kurios atitinka visus gamintojo nurodytus reikalavimus ir kurios buvo ekspluotuojamos.
 • garso arba vaizdo įrašai arba programinė įranga, jei šias duomenų laikmenas Jūs jau išpakavote ir jomis naudojotės,
 • laikraščiai, žurnalai ir kita iliustruota spauda.

Garantija ir aptarnavimas

Garantija:

 1. Visai prekių kataloge www.roto-tech.lt siūlomai įrangai suteikiama 12/24 mėnesių garantija gamybos medžiagų ir surinkimo defektams, su sąlyga, kad buvo išpildytos šios sąlygos:
  1. įrengimas buvo naudojamas pagal paskirtį, vadovaujantis vartotojo instrukcijos nurodymais;
  2. įrengimas nebuvo remontuotas neįgaliotų tai atlikti ir neturinčių atitinkamos kvalifikacijos asmenų;
  3. įrengimas ar atskiros dalys natūraliai susidėvėjo dėl normalios eksploatacijos.
 2. Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo PVM sąskaitos faktūros išrašymo datos. Garantija galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
 3. Paraiškos garantiniam remontui teikiamos el. Paštu [email protected] Paraiškoje turi būti nurodyta pirkimo data, sąskaitos numeris, įrengimo serijinis numeris ir gamybos metai, detalus problemos aprašymas, jei yra galimybė ir pažeidimo vietos nuotrauka. Būtina nurodyti kontaktinį pareiškėjo telefono numerį, bei elektroninio pašto adresą.
 4. Atsižvelgiant į serviso tarnybos galimybes, pareiškėjas bus informuotas apie galimą problemos sprendimo laiką.
 5. Garantinis remontas, priklausomai nuo gedimo, gali būti atliekamas įrengimo eksploatacijos vietoje arba įrengimas pristatomas į garantinį servisą.
 6. Prekių katalogas www.roto-tech.lt nekompensuoja įrengimo prastovos laiko. Garantinis laikotarpis pratęsiamas tiek, kiek laiko prekė arba įrankis yra garantiniame remonte.
 7. Garantija negalioja kai:
  1. įrengimas sugedo nes buvo naudojamas ne pagal paskirtį, nesilaikant vartotojo instrukcijos nurodymų, buvo netinkamai sandėliuojamas, dėl per daug uždelstos informacijos apie gedimą, nepriežiūros, netinkamo arba blogai atlikto konservavimo bei netinkamų konservavimui medžiagų panaudojimo;
  2. įrengimas sugedo dėl mechaninių, cheminių, terminių pažeidimų atsiradusių išorinių jėgų ir veiksnių įtakoje;
  3. įrengimas sugedo dėl netinkamų dalių bei papildomos įrangos sumontavimo;
  4. įrengimas sugedo dėl anksčiau atsiradusių ir laiku nepašalintų pažeidimų.
 8. Visi įrengimo garantiniu laikotarpiu neįgaliotų asmenų atlikti remonto darbai panaikina bet kokius prekių katalogo www.roto-tech.lt garantinius įsipareigojimus. Garantija nebegalioja jei be raštiško serviso tarnybos sutikimo, įrengimas buvo savarankiškai remontuojamas, perdirbamas atlikti funkcijas kurioms nėra skirtas, bei atliekami konstrukciniai pakeitimai, turintys įtakos įrengimo veikimui.

Aptarnavimas:

Atliekame savo parduodamos įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą ir remontą. Iškilus bet kokiems įrangos eksploatavimo klausimams, serviso tarnybos atstovas gali pakonsultuoti telefonu. Reikalingą detalę galima pristatyti per siuntų tarnybą. Jei problemos negalima pašalinti konsultuojantis nuotoliniu būdu, galimas serviso techniko iškvietimas į įrengimo eksploatacijos vietą arba atvežti įrengimą į garantinį servisą.